Blog

Dr. Lory Alkol Dezenfektanları

Sizlere sitemizde satışta olan Dr.Lory ürünleri hakkında kısa bilgilendirmeler yapacağım.

Öncelikle bu ürünler sağlık bakanlığı tarafından onay alınmış ürünlerdir. Biosidal Halk Sağlığı Belgesi vardır.  İçerisinde %72 oranında alkol bulunmaktadır. El cilt ve yüzey dezenfektanı olarak da kullanılabilir. Virüs ve bakterileri kolayca yok eder. İçinde bulunan yapısı sayesinde ciltte herhangi bir kuruluk yapmaz. Ele sürüldüğünde yapışkan bir hissiyat yaratmaz. Eliniz kolayca emebilir. Kolay açılabilen kapağı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Güzel ve hafif bir kokusu vardır.

Nerelerde Kullanılabilir ?

İş yerlerinizde, ofisinizde çok rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz pratik hijyen ürünüdür. Gıda işletmeleri , okullar, alışveriş merkezleri, mağazalar,  cafeler ve hastaneler gibi yüksek hijyen gerektiren işletmelerde kullanıma uygundur.

 

KULLANIM ŞEKLİ

  • Kullanmadan önce ellerinizdeki tüm bileklik yüzük vb. takılarınızı çıkarın.
  • Tırnaklarınızın uzun olmamasına dikkat edin. Uzun olduğu zaman tırnak aralarına ulaşım daha zordur. Hijyenik açıdan kısa olması tavsiye edilir.
  • Avucunuzun içine maksimum 2ml-5ml (avuç içini sıktığınızda oluşan çukurun dolması yeterlidir.) kadar sıkın.
  • 20-30 saniye boyunca ellerinizi ovuşturarak  bilekler dahil olmak üzere tırnak çevrenizi ve parmak aralarında dahil olmak üzere ellerinizi hafif bir şekilde ovalayın.
  • İşlem sonunda suyla durulama gerektirmez.

 

Kullanımda Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Ürün yanıcı özelliğe sahiptir. Herhangi bir yakıcı madde etrafında tutmayınız. Herhangi bir gıda ürününün temizliğinde kullanmayınız. Ürün kullanırken yanlışlıkla yutulma esnasında lütfen doktora başvurunuz.

 

Sizlerde bu ürüne sahip olmak için “pandemiurunleri.com” adresinden güvenli bir şekilde elde edebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir